Pikaaegne Ortopeedia Arstide koostööpartner, paljude perearstide ning treenerite esimene valik füsioteraapia alal.

Lea Saapar

Olen täiskasvanute ortopeedilise füsioteraapia alal töötanud alates 2006. aastast. Teadmistebaasi on täiendanud aastatepikkune koostöö Eesti parimate ortopeedide ja füsioterapeutidega. Osalemine erialastel koolitustel aitab mul valdkonna arengutega kursis olla ja enda oskusi pidevalt tõsta. Põhiliselt tegelen traumade ja operatsioonide järgse taastusraviga. Kasutan oma töös nii manuaalseid tehnikaid kui ka kehalist harjutust, teipimist. Liikuva eluviisiga inimeste probleeme ning vajadusi aitab mõista isiklik kogemus kergejõustiklase ja jalgpallurina.

Olen Eesti Füsioterapeutide Liidu ja Eesti Käekirurgia Seltsi liige.

Lea Saapar

füsioterapeut

Lõpetasin Tartu Ülikooli füsioteraapia erialal 2014. aastal. Mu ema on eestlane, isa ungarlane. Olen Eestis sündinud ja kasvanud ning kodune keel on eesti keel. Prkatilist kogemust olen saanud nii USAja Hispaania taastusravikeskustes kui ka Eesti haiglates töötades. Samuti olen füsioterapeudina aidanud Jalgpalli Meistriliiga meeskondi ja saalihoki naistekoondist.Kuna ükski ravimeetod ei sobi universaalselt kõikidele, siis teraapiat planeerides lähtun alati kliendi individuaalsetest vajadustest ja eesmärkidest. Samuti pean oluliseks raviplaani koostamisel jõuda vigastuste tekkepõhjusteni ning neid ka kliendile selgitada.

Andras Banyasz

füsioterapeut

Olen töötanud laste füsioterapeudina 22 aastat. Minu peamiseks tööandjaks on olnud SA Tallinna Lastehaigla, kust olen saanud suure kogemuste pagasi. Lisaks olen töötanud erinevates spordiklubides viies läbi individuaal- ja grupitunde imikutele ning koolieelikutele. Viimased neli aastat olen tegelenud psüühikahäiretega laste füsioteraapiaga. Iga-aastaselt olen end täiendanud erialastel koolitustel ja töötubades. Peamiselt tegelen imikute füsioteraapiaga (hindamine, massaaž ning motoorika arendamine) ja laste ortopeediliste probleemidega (traumade järgselt, labajala deformatsioonid, puusa düsplaasia). Oma töös pean oluliseks lapsega hea kontakti saavutamist, individuaalsust ja põhjalikkust.

Pille Karp

laste füsioterapeut